Hamitköy Taksi & Ciu

Hamitköy Taksi & Ciu


Hamitköy Lefkoşa’ya bağlı olan köylerden birisidir. Köy hemen kent merkezinin yanında yer almaktadır. Pek çok insan burada yaşadığı gibi insanların da gezip dolaşmak için en çok tercih ettiği yerlerden birisi olmaktadır. Buranın önemli olmasının sebeplerinden birisi de Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinin (CIU) de burada yer almasıdır. İnsanlar tabii ki KKTC’ye geldiklerinde eğitim amaçlı veya turistik amaçlı olarak gelebilmektedir. Bu noktada gidecekleri yerleri de tam olarak bilmemektedir. Özellikle eğitim amacı ile gelen ve ilk kez KKTC’ye inen insanlar bu noktada büyük bir problem yaşamaktadır. İnsanlar Hamiköy’e gitmek ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak istemektedir. Bu noktada tabii ki akla gelen ilk çözüm taksi olmaktadır. Hamitköy taksi araştırması da bu nedenle çok fazla yapılmaktadır. Durağımız bu noktada sizlerin ihtiyacını en doğru şekilde karşılamaktadır. Güncel araçları ve uzman şoför kadrosu ile hizmet veren durağımız sizlerin ihtiyacını en doğru şekilde gidermektedir. Sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamaktadır. Bu noktada tüm ulaşım ihtiyaçlarınız durağımız tarafından karşılanmaktadır.

CİU Taksi


Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ülkedeki en büyük üniversitelerden birisi olmaktadır. Yurt dışından gelen pek çok öğrenci burada okumaktadır. Tabii ki bu öğrencilerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden birisi de ulaşım olmaktadır. CİU taksi araştırması da bu noktada çok fazla yapılmaktadır. Durağımız bu noktada öğrencilerin de hizmetine koşmaktadır. Uzman şoförlerimiz öğrencileri istedikleri noktadan alarak üniversitelerine bırakmakta veya üniversiteden alarak gitmek istedikleri noktaya gitmelerini sağlamaktadır. Kıbrıs’ta en kolay ulaşım yöntemi olan taksi hizmetlerinden bu sayede en iyi şekilde yararlanmanız ve gideceğiniz noktaya da hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün olmaktadır.
Durağımız her müşterisinin en iyi hizmeti almasını istemektedir. Bu noktada uzman şoför ekibimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz noktaya gelmekte ve sizleri almaktadır. Durağımız tamamen güncel araçlar ile hizmet vermektedir. Yolculuk boyunca konforlu ve rahat bir şekilde seyahat etmeniz sağlanmaktadır. Durağımızdaki şoförler en kısa yoldan, hızlı ve güvenli bir şekilde sizleri gideceğiniz yere götürmektedir.

CİU Havaalanı Taksi


Uluslararası Kıbrıs Üniversitesinden havaalanına veya havaalanından üniversiteye gitmek isteyen öğrencilerin sayısı da çok fazladır. Özellikle öğrenciler ilk kez ülkeye geldiklerinde hızlı bir şekilde üniversitelerine gitmek istemektedir. Bu noktada CİU havaalanı taksi araştırması da çok fazla yapılmaktadır. Öğrenciler bilmedikleri bir şehirde toplu ulaşım araçları ile ilk günden uğraşmak istememektedir. Kısa sürede üniversitelerine gitmek ve burada işlerini halletmek istemektedir. Bu noktada taksi durağımız sizlerin yardımına koşmaktadır. Durağımız sizi havaalanının önünden almakta ve üniversitenize kadar sizleri götürmektedir. Bu noktada durağımız son model araçlar ile çalışmakta ve bu alanda uzman olan şoförler ile hizmet vermektedir. Sizlerin sorunsuz bir hizmet almasını sağlamak firmamız için en önemli husus olmaktadır. Şoförlerimiz tüm ulaşım ihtiyaçlarınızı hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır. KKTC’ye okumak için yeni geldiğinizde bir de ulaşım problemi yaşamanızı engellemektedir. Bu noktada üniversiteye gitmeden önce almanız gereken veya gitmeniz gereken bir nokta olursa şoförlerimiz sizleri buralara da götürmekte ve tüm ulaşım ihtiyacınızı karşılamanızı sağlamaktadır.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Taksi


Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi taksi araştırması da öğrenciler tarafından yapılan araştırmalardan birisi olmaktadır. Tabii ki üniversiteye giden toplu taşıma araçları olsa da öğrenciler hızlı ve rahat bir şekilde ulaşım sağlamak istediğinde taksiyi daha çok tercih etmektedir. Özellikle tek başına gitmeyecek ve arkadaşları ile bir yere gidecek olan öğrenciler toplu taşımadan daha uygun fiyata geldiği ve daha rahat olduğu için taksiye yoğun bir ilgi göstermektedir. Durağımız bu noktada sizlere gerekli olan desteği sağlamaktadır. Okulunuza gelerek sizi almakta ve istediğiniz yere de güvenli bir şekilde bırakmaktadır. Bu noktada uzman şoförlerimiz sizleri gideceği yere en iyi şekilde bırakmakta ve rahat bir şekilde seyahat etmenizi sağlamaktadır.
Durağımız için her müşterimiz çok özeldir. Bu noktada tüm müşterilerimize en iyi hizmet sunulmaya çalışılmaktadır. Müşterilerimize iyi bir hizmet sunmak için durağımızda son model araçlar kullanılmakta ve bu alanda uzun süredir hizmet veren, artık ustalaşmış olan şoförler ile çalışılmaktadır. Bu sayede üniversitedeki tüm ulaşım ihtiyacınız hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde sağlanmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ara Taksi Çağır !